رزرو بليط قطار سبز
خريد بليط قطار

سفر با قطار به دليل ايمني و سابقه طولاني آن يكي از پر طرفدارترين وسايل حمل و نقل ميان مسافران به حساب مي آيد. خريد بليط قطار نيز به تبعيت از اين قدمت، از استقبال زيادي ميان مسافران برخوردار است، بليط هواپيما نيز با رشد اين صنعت به يكي از پر طرفدارترين وسايل حمل و نقل تبديل شده است. قطارهاي مسافربري به سه درجه ۱، ۲ و ۳ تقسيم مي شوند كه مسافران مي توانند با بررسي قيمت بليط قطار و نياز خود به رزرو بليط قطار بپردازند. قطارهاي مسافربري داراي امكانات متنوعي بوده كه سبب بوجود آمدن درجات مختلف در آنها گرديده است. اگر بخواهيم به يكي از مزاياي سفر با قطار اشاره كنيم، امنيت بالاي آن است. سامانه گردشا در كنار بليط قطار، با ارائه بليط ارزان هواپيما و بليط چارتر نيز مي پردازد. شايد شما جز افرادي باشيد كه مرتب در حال سفر هستيد و علاقه داريد در اين رفت و آمدها هزينه كمتري را نيز متحمل بشويد به همين خاطر بليط قطار را به شما توصيه مي كنيم تا سفري مقرون به صرفه، سريع و آسان را تجربه كنيد. خريد بليط قطار اين شرايط را براي شما فراهم مي آورد تا از ترافيك جاده ها رهايي يابيد و با اطمينان بالا در صندلي يا تخت قطار خود استراحت نموده و به انجام كارهاي خود بپردازيد. پيش از رزرو بليط قطار حتما يك برنامه ريزي دقيقي داشته باشيد و برنامه سفر خود را بررسي كنيد تا به هنگام خريد بليط قطار دچار سردرگمي نشويد. سامانه خريد اينترنتي بليط قطار گردشا مي تواند بليط قطار انواع قطارها نظير قطار رجا، قطار فدك، قطار سفير، قطار سبز، مارال، ارم، پرديس و … را براي شما فراهم آورد تا بتوانيد با انتخاب قطار مناسب از ميان قطارهاي درجه ۱، ۲ و ۳ به سفر خود برويد.

بليط قطار رجا

اگر بخواهيم رجا را به شما معرفي كنيم بايد بگوييم كه رجا از قديمي ترين و با سابقه ترين كارگزاران فروش بليط قطار در كشور به حساب مي آيد كه داراي سال ها تجربه در فروش بليط قطار رجا يا همان بليط رجا مي باشد. اگر شم خواهيد از سامانه خريد اينترنتي بليط قطار گردشا استفاده كنيد و يك بليط رجا به مقصد خود تهيه كنيد كافي است وارد سامانه شده و با انتخاب مقصد از ميان ليست قطارها، قطار رجا خود را رزرو نماييد و سپس وارد مرحله پرداخت بشويد. اگر شما تصميم گرفتيد كه بليط قطار رجا خود را كنسل و استرداد نماييد جاي هيچگونه نگراني نيست و فقط بايد با مشاوران فروش گردشا تماس گرفته و نسبت به كنسل نمودن بليط رجا خود اقدام نماييد. در اين سامانه علاوه بر قطار رجا مي توانيد قطار سبز، قطار فدك، قطار سفير و قطار سيمرغ را نيز خريداري نماييد.

شبكه ي راه آهن در سراسر جهان به شدت توسعه يافته اما هنوز كامل نشده و براي رفتن به برخي مكان ها با محدوديت روبرو هستيم.با اين حال سفر با قطار ناب ؛الهام بخش و به گفته ي برخي افراد جادويي است.به همين دليل است كه مردمان زيادي سفر با قطار را به ديگر وسايل حمل و نقل ترجيح مي دهند.
در اين مقاله به مزايا و معايب سفر با قطار مي پردازيم:

مزاياي گردشگري با قطار 

استقرار در مركز شهر
برخلاف فرودگاه ها ؛ايستگاه هاي قطار معمولا در وسط شهر واقع شده اند تا هم دسترسي به آنها ساده تر باشد و هم كم هزينه تر.براي رسيدن به ايستگاه نياز به صرف زمان زيادي هم نخواهد بود.

 

بررسي طولاني مدت و امنيت خطوط
براي سفر با قطار ديگر نيازي نيست تا در صف هاي طولاني براي چك كردن هاي امنيتي وقت تلف كنيد.شما حتي مي توانيد دقايقي قبل از حركت قطار اگر جاي اضافي داشته باشد؛بليط تهيه كرده و به سفر برويد.

محدوديت براي چمدان ها و هزينه ي آن
هيچ محدوديتي در رابطه با وزن چمدان ها و يا تعداد آنها وجود ندارد.فقط بايد به اين توجه كنيد كه آنقدر سنگين نباشد كه نتوانيد آنها را جا به جا كنيد.

گسترده بودن شبكه راه آهن
همانطور كه گفته شد شبكه ي راه آهن در تمامي شهرها به شدت توسعه يافته حتي براي رفتن به شهرهاي كوچك نيز مي توانيداز قطار استفاده كنيد.در برخي مسيرها حتي در يك روز چندين نوبت رفت و آمد وجود دارد.به همين دليل است كه مي تواند گزينه ي مناسبي براي سفر باشد.

خواب در قطار و زمان سفر
اگر تا مقصد مسافت طولاني در پيش داريد و شب نيز در قطار هستيد ؛از بابت خوابيدن خيالتان راحت باشد.زيرا صندلي هاي قطار خيلي راحت به تخت تبديل مي شوند و تنها با داشتن يك پتو مي توانيد شب راحتي را پشت سر بگذاريد.

 

مناظر زيبا
ريل راه آهن معمولا از ميان شهرها و روستاها مي گذارد كه باديدن مناظر زيبا مي توانيد سرگرم شويد.

آرامش و سكوت
قطار محل مناسب براي نشستن و استراحت كردن است.موردي كه بسيار آرامش بخش خواهد بود ؛خيره شدن از پنجره به مناظر بيرون در سكوت است.همچنين از زماني كه در قطار داريد مي توانيد به خوبي استفاده كنيد و آنرا صرف خواندن كتاب؛مجله و يا بررسي برنامه ريزي هايتان براي مقصد بكنيد.

آسايش
صندلي هاي قطار خيلي بزرگتر از صندلي هاي هواپيما است.در برخي از قطارها نيز جلوي صندلي ميز كوچكي براي راحت انجام دادن كارهايتان وجود دارد.پس از اين بابت در راحتي كامل خواهيد بود.

قابل اعتماد و برنامه ريزي

برنامه هاي قطار بالاي ۹۰% به درستي و بدون تاخير يا كنسلي اجرا مي شود .در صورتي كه اين درصد در رابطه با هواپيما ۶۵% است.البته بر روي برنامه ي هواپيما ،مسائلي نظير آب و هوا تاثيرگذار است كه بر برنامه ي قطار تاثيري ندارد.

سرگرم كننده
سفر با قطار هميشه لذت بخش بوده است.شايد به دليل اين است كه راحتي در آن نظير راحتي در خانه ي خود است.

خريد اينترنتي بليط قطار

خريد اينترنتي بليط قطار با رشد روز افزون دسترسي به اينترنت و دستگاه هاي هوشمند منجر به استقبال زياد هموطنان از اين نوع خريد شده است. در كنار اين مورد، اقتصادي بودن قطار در ميان ساير وسايل نقليه و امنيت آن باعث رشد چشمگير اين صنعت گرديده است. از مزاياي خريد اينترنتي بليط قطار مي توان به توانايي استعلام قيمت بليط قطار به صورت آنلاين اشاره نمود. شما مي توانيد در هر زمان و مكان با در اختيار داشتن اينترنت وارد سامانه بليط قطار گردشا شده و پس از وارد نمودن مبدا، مقصد، تاريخ، نوع مسافران (عادي، ويژه بانوان، ويژه آقايان، حمل خودرو) و تعداد آن ها به جستجو ميان انواع قطارها بپردازيد. در ليست مشاهده شده مي توانيد قيمت بليط قطار ها را بررسي نموده و هر يك از قطارها كه با شرايط شما سازگار است را خريداري نماييد. بليط اينترنتي قطار باعث كاهش اتلاف وقت و هزينه هاي شما مي گردد و ديگر نيازي به جابجايي در سطح شهر نيست تا بليط قطار خود را تهيه كنيد. تنها كافي است در خانه يا محل كار خود با چند كليك ساده، بليط اينترنتي قطار مناسب خود را خريداري نماييد. سامانه گردشا با در اختيار داشتن ليست كاملي از هتل هاي داخلي و خارجي اين امكان را بوجود مي آورد تا بتوانيد رزرو هتل مشهد، رزرو هتل كيش، رزرو هتل دبي، رزرو هتل استانبول و ساير شهرها را انجام بدهيد.

رزرو بليط قطار

مطمئنا بسياري از شما علاقه داريد كه براي سفر خود برنامه ريزي دقيقي داشته باشيد؛ در مقصد خود رزرو هتل انجام دهيد، برنامه روزانه خود را بچينيد و براي روز سفر خود رزرو بليط قطار انجام دهيد. اما سريعترين راه براي اين كار چه روشي است؟ قطعا رزرو يا خريد اينترنتي بليط قطار بهترين و مطمئن ترين شيوه براي اين امر است. كافي است شما وارد سامانه بليط اينترنتي قطار گردشا شده، فيلدهاي مبدا، مقصد، تاريخ و تعداد مسافران را وارد نموده و پس از جستجو در ليست نمايش داده شده از ميان قطارهايي نظير قطار رجا، قطار فدك، قطار سبز و … با بررسي قيمت بليط قطار، بليط مناسب خود را رزرو نماييد. اما قيمت بليط قطار نيز به هنگام رزرو از اهميت بالايي برخوردار است. قيمت بليط نيز به عواملي نظير لوكس، سالني، درجه يك، درجه دو و … وابسته بوده كه نشان دهنده نوع قطار و امكاناتي مي باشد كه به مسافران ارائه مي گردد. شما مي توانيد در اين سامانه انواع قطارها را با توجه به درجه و امكانات آنان رزرو نماييد. همچنين كارشناسان و مشاروان گردشا آماده پاسخگويي به سوالات و مشكلات پيش آمده براي شما هستند تا شما بتوانيد سفري آسان و آسوده را تجربه كنيد. اگر تصميم به سفر خارجي گرفتيد و مي خواهيد بليط خارجي مثل بليط هواپيما استانبول را خريداري كنيد حتما از گردشا استفاده كنيد تا با استعلام قيمت بليط هواپيما بتوانيد مناسبترين بليط را تهيه كنيد.

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۲۰:۰۶ ] [ مهان ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
قالب وبلاگ
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب