رزرو بليط قطار سبز
خريد بليط قطار

استانبول را مي توان شهري ساحلي هم به حساب آورد، چون در كنار تنگه بسفر و درياي مرمره مثل يك شهر بندري و ساحلي جولانگاه قايق ها و كشتي هاست. در كل اگر مي خواهيد از شهري با آب و هواي متفاوت ديدن كنيد استانبول بهترين انتخاب براي شماست. فقط بايد به مزاج خودتان توجه كنيد و زماني را براي سفر به استانبول انتخاب كنيد كه بتوانيد بيشترين لذت را از سفرتان ببريد.


البته بايد دقت كنيد كه قضيه آب و هواي استانبول صفر و يك نيست، بلكه احتمال دارد در وسط ميدان تكسيم شاهد هوايي آفتابي باشد ولي در بقيه جاها شاهد هوايي باراني. اگر قصد داريد همه جاي استانبول را با تور استانبول  بگرديد و محلي را از ديدگان خودتان بيندازيد پس خودتان را هم براي هواي گرم و آفتابي و هم براي هواي مرطوب و سرد و هم براي هواي باراني و برفي آماده كنيد. اگر چتري هم با خود داشته باشيد بد نيست.

امكانات گردشگري در استانبول

اگر اهل سفر دسته جمعي هستيد و نمي خواهيد تنهايي به تور استانبول سفر كنيد، اگر دوستدار كنسرت هاي موسيقي و فستيوال هاي هنري هستيد و تحمل هواي آفتابي را داريد تابستان به استانبول برويد. اما اگر به دنبال لذت بردن از هوا و ديدن اتفاقات آب و هوايي منحصر به فرد تور استانبول  هستيد، بهترين زمان سفر شما به استانبول، ماه هاي پاياني فصل بهار و ماه هاي اول فصل پائيز است. البته مي توانيد اين زمان بندي را طوري انجام دهيد كه به كنسرت ها و فستيوال ها هم برسيد.

در تعطيلات نوروزي هم هر چند شهر خيلي شلوغ مي شود، اما مي تواند لحظه هاي به يادماندني براي شما باشد و تجربه هاي شيريني از نوروز استانبول در خاطرتان حك شود. خوب شايد در تعطيلات نوروزي فرصتي براي سفر نداشته باشيد و در بقيه روزها نيز به خاطر مشغله هاي كاري يا درس و مضق بچه هايتان فرصتي براي سفر نباشد. تنها راه چاره براي اينكه از شهر و خانه و روزمرگي كار و درس رها شويد روزهاي آخر تابستان است، در اين روزها هم هوا خوب است هم هنوز مدرسه و دانشگاه شروع نشده، و هم از نوروز و تابستان، خلوت تر است چون مسافرهاي تابستاني در اين روزها در حال برگشتن هستند.

 

پس اگر اين شرايط را داريد بهترين زمان براي مسافرت به استانبول در روزهاي آخر تابستان است. چند روزي را از همه جا مرخصي بگيريد و سفر استانبول خود را با تور استانبول  شروع كنيد و تجربه جديدي از استانبول گردي را تجربه كنيد و بعد از سفر با فكري آسوده و راحت به سر زندگي و كار خود برگرديد. با اين سفر، هوايي تازه به سر و جان تان مي خورد و براي شروع آماده تر مي شويد.

شما مي توانيد براي رزرو  تور استانبول  در فرم جستجو با تعيين مبدا ( شهري كه از آنجا قصد سفر داريد و يا شهري كه تور مسافرتي شما از آنجا شروع مي شود) و مقصد “شهر استانبول” ، و انتخاب تاريخ رفت و برگشت از بين تورهاي نشان داده تور موردنظر خودتان را آنلاين انتخاب و آن را رزرو كنيد.

از اماكن ديدني در استانبول ميتوان به مسجدهاي عثماني، كليساهاي رومي، قصرها، جزيره و دريا با انواع تفريح هاي آبي ، حمام هاي تاريخي ، قصر توپكاپي، مسجد كبود، اياصوفيه و جنگل هاي بكر و زيبا است، در اين شهر خيابان هايي مانند تقسيم و استقلال كه هميشه بيدارند منطقه اي براي خريد با انواع برند هاي مطرح جهان را در خود جاي داده است مراكز خريد اروپايي كه ميتوانيد براي خريد برترين هاي جهان در اين منطقه ساعاتي را لذت ببريد. تور استانبول زيباست از دست ندهيد.

اگر براي سفر به استانبول جدي هستيد پس بايد خودتان را براي ديدن اماكن مهم استانبول حاضر كنيد. اگر به استانبول برويد و از مراكز ديدني آن غفلت كنيد مثل اين است كه هرگز به استانبول مسافرت نكرده ايد. يكي از جاهاي ديدني استانبول كه ارزش وقت گذاشتن را دارد، اياصوفيه است كه داراي معماري تحسين برانگيزي از دوره امپراتوري روم شرقي است، اين موزه كه قبلا كليسا بوده به وسيله يك معمار عثماني به نام سينان تبديل به يك مسجد پرعظمت شده است.

مسجد هاي قديمي و تاريخي استانبول

بر فراز مسجد گنبدي ۵۶ متري با سي ميليون كاشي طلا خودنمايي مي كند. همين نكته براي ديدن اين مكان عجيب و تاريخي كفايت مي كند. در كنار اين مسجد عظيم يك موزه نيز وجود دارد كه آثار باقيمانده از اين كليساي رومي و مسجد عثماني را به معرض ديد گردشگران گذاشته است. آنچه از شواهد اين مكان ديدني و وصف ناپذير حكايت مي كند، شكوه و عظمت دوره هاي تاريخي امپراتوري رومي و عثماني است. اكنون موزه اياصوفيه محلي براي نمايش هنرهاي مسيحي و اسلامي است كه در همزيستي چشم نواز با موزاييك هاي بيزانسي در كنار هم قرار گرفته اند.

مسجد آبي استانبول

يكي ديگر از مسجدهاي چشم نواز استانبول، مسجدي با كاشي كاري هاي آبي رنگ است كه توريست ها به آن مسجد آبي لقب داده اند، اما خود اهالي استانبول مسجد را با نام مسجد سلطان احمد مي شناسند. براساس داستاني كهن وقتي كشتي رانان درياي مرمره به نزديكي استانبول مي رسيدند، تلالوي از رنگ آبي دريا بر روي ديوارهاي اين مسجد نقش مي بست و آنها را به بهت و شگفتي وا مي داشت، اين هم دليل ديگري براي توريست ها بود كه اين بناي بي نظير را به مسجد آبي بنامند. عمارت مسجد به دست محمد معمار در طول ۷ سال ساخته شده و داراي ۶ مناره دراز است كه از هر نقطه استانبول خودنمايي مي كند.

سينان معماري كه مسجد اياصوفيه را بنا كرده، يك بناي ديگر را نيز در استانبول به نام خود ماندگار نموده است، مسجد سلطانيه هم در سده شانزدهم با ۴ مناره بر فراز گلدن هورن چشم نواز گردشگران است. اين بنا بزرگترين مسجد استانبول و از نظر معماري شبيه اياصوفيه است. آرامگاه سلطان و همسرش و معمار بنا در حياط مسجد قرار دارد.

بناهاي مرموز و قديمي دوره عثماني استانبول

اگر از مساجد شگفت انگيز به وجد آمديد، نوبت به يكي از بناهاي مرموز و قديمي دوره عثماني استانبول است كه در سده پانزدهم ميلادي بنا شده و به نام قصر توپكاپي مشهور است، اين كاخ محمل داستان هاي عجيب و غريبي از ديوانگي ها و قدرت طلبي هاي شخصيت هاي بسياري بوده است. قصر مرموز توپكايي درست در محلي قرار دارد كه تنگه بسفر، گلدن هورن و درياي مرمره به هم مي رسند و شايد اين تلاقي خود دليل اصلي داستانسرايي ها درباره اين كاخ باشكوه بوده است. با اين وجود اين قصر كانون اصلي اتفاقات مهم دوره امپراتوري عثماني نيز بوده است. براي بازديد از اين محل ديدني بايد حداقل سه ساعتي وقت بگذاريد تا بتوانيد از همه اشيا و البسه گران قيمت و عجيب اين قصر را با چشمان خودتان به تماشا بنشينيد. اگر عجله داريد و از بابت وقت در مضيقه هستيد و فرصت ديدن همه جاهاي اين مكان را نداريد توصيه مي كنيم لااقل ديدن حرمسرا و خزانه اين كاخ را از دست ندهيد.

تور استانبولتور استانبول

تنگه بسفر استانبول

اما محلي در استانبول است كه بايد حتما از آنجا ديدن كنيد، تنگه بسفر محلي است كه درياي مرمره و سياه را به يكديگر متصل مي كند و به منزله يك پل در ميان آسيا و اروپا قد برافراشته است. جالب نيست يك سمت شما آسيا و يك سمت تان اروپا باشد. اگر فرصت زيادي در اين محل داشتيد، توصيه مي كنيم حداقل ساعتي قايق سواري كنيد و بر روي آب هاي بسفر به ديدن زيبايي هاي ساحلي مرمره، ماهيگيراني كه در حال كارند، كشتي هايي كه در حال بارگيري هستند، مرغان دريايي كه بر بالاي سرتان چرخ مي زنند و بناهاي تاريخي استانبول كه از دور نمايان هستند، بنشينيد.

ساحل درياي مرمره استانبول

اگر در ساحل درياي مرمره ماندگار شديد فرصت ديدن جزاير پرنس را از دست ندهيد. اين دريا ۹ جزيره دارد كه ترك ها به آنها آدالار (يعني جزيره ها) مي گويند. روزانه كشتي هايي در ۴ تا از اين جزيره ها لنگر مي اندازند و بارهاي خود را خالي مي كنند. جزيره بيوك آدا بزرگترين اين جزيره هاست كه داراي ويلاهايي با چشم اندازهايي خيره كننده است. تردد وسايط نقليه موتوري در اين جزيره غيرمجاز است و ساكنان آن با دوچرخه و درشكه يا با پاي پياده به اينطرف و آنطرف مي روند. در ضمن آدالار محلي براي ييلاق ساكنان استانبول نيز است البته گردشگران نيز طعم بودن در اين جزاير را چشيده اند و براي فرار از هياهوي زندگي شهري و تناول خوراكي هاي دريايي به اين جزاير مي آيند.

پارك گلخانه استانبول

براي استراحت و نفسي تازه كردن پارك گلخانه استانبول را برايتان پيشنهاد مي كنيم. اين پارك در واقع باغ كاخ توپكايي بوده كه الان تبديل به پارك شده و يكي از پارك هاي زيبا و مدرن استانبول است. گل هاي رنگارنگ و زيبا چشم هر بيننده اي را نوازش مي دهد. شمال آن به درياي مرمره و گلدن هورن باز مي شود و جنوب آن به كوشكي مي رسد كه سلطان عثماني از آنجا سان ارتش و ديدار مردمي خودش را انجام مي داد و در حال حاضر تبديل به وزارت فرهنگ و گردشگري تركيه شده است.

قصر دلما بهچه

اگر هنوز خسته نشده ايد سري هم به يكي ديگر از قصرهاي قديمي تركيه بزنيد، قصر دلما بهچه (باغ پربار) در قرن هيجدهم ميلادي ساخته شده و يكي از مراكز اداري عثماني و بعد از بنيانگذاري جمهوري تركيه مركز تصويب قطعنامه هاي خارجي آتاتورك بوده است و حالا يكي از ديدني هاي استانبول است كه معماري و باغ پربار آن، با راه پله هاي كريستال و چلچراغ هاي ۴۰۰۰ كيلومتري آن چشم نواز هر توريستي است. در اين قصر ساعتي وجود دارد كه از زمان درگذشت آتاتورك تا به امروز بر روي ساعت نه و ده دقيقه دهم نوامبر ۱۹۳۸ ايستاده است.

امارت سلطان سليمان

نوبت به عمارتي ديگر از معمار سينان مي رسد كه به فرمان سلطان سليمان در قرن پانزدهم ميلادي بنا شده و به اسم همسرش، خرم سلطان، نامگذاري شده است. بناي حمام خرم سلطان، روبه روي موزه اياصوفيه واقع شده و حمامي سنتي با قدمت نيم قرن است كه داراي معماري شگفت انگير و با دالان هاي مجلل و اطاقك هايي چوبي و جداگانه براي حمام مردان و زنان بوده است.

خيابان استقلال استانبول

خوب از هرچه بگذريم نوبت خريد و گردش در خيابان مشهور استانبول است، خياباني كه سمبل تركيه جديد است و با شانزليزه پاريس رقابت مي كند، خيابان استقلال با فروشگاه هاي رنگارنگ خريد، سينماها، رستوران ها و كافه هاي خلوتش معروف است. در فروشگاه هاي اين خيابان مي توانيد هر چه بخواهيد پيدا كنيد، از سازهاي قديمي و سنتي تا نقاشي هاي به حراج گذاشته شده، لباس هاي محلي دست دوز و اشياي كه محتص اين خيابان است و در جايي ديگر آنها را پيدا نمي كنيد. همين كه در حال گردش براي خريد و ديدن فروشگاه هاي رنگ به رنگ هستيد در خيابان هاي سنگ فرش شده مي توانيد موزيسين ها و بازيگراني را ببينيد كه در حال اجراي برنامه هاي موسيقي و طنز هستند. همه اينها دست به دست هم مي دهند و خيابان استقلال را به مركز خريدي بزرگ و ديدني تبديل مي كنند.

تور ارزان استانبولتور استانبول

تور استانبول ارزان

همچنين در جاي جاي استانبول در كوچه پس كوچه هاي شهر ميتوانيد به كافه هاي بسيار جذاب رفته و شب نشيني دل انگيزي را تجربه كنيد، سفر يك روزه با قايق به منطقه تنگه بسفر همچنين جزاير مرمره كه با طبيعت بسيار زيبايي كه دارد ميتواند يك روز پر از انرژي را براي شما در پيش داشته باشد.

مسجد آبي و اياصوفيه

اگر فرصت كمي براي مسافرت داريد،تور استانبول خود را با ديدن از مسجد آبي و اياصوفيه شروع كنيد و بعد اگر محلي ديگري چشم تان را گرفته و مشتاق هستيد كه حتما آنجا را ببنيد، در برنامه تور استانبول خود قرار بدهيد. خستگي يك گردش شيرين را مي توانيد با صرف نهار در رستوران هووزلو كه در بازار بزرگ استانبول قرار دارد، از تن تان بيرون كنيد. يا مي توانيد به خودتان را به رستوران حمدي ات لوكانتاسي در بازار مصري ها برسانيد و از خوراكي هاي تركي و كباب هاي لذيذ آن لذت ببريد. بعد از شام هم مي توانيد در محوطه مسجد آبي خودتان را به قلياني سنتي و موزيك زنده مهمان كنيد.

قصر توپكايي

يك روز ديگر را براي ديدن قصر توپكايي و موزه استانبول بگذاريد و نهار را در رستوران زيباي كنيالي با مناظر ديدني اش و شام را در خيابان نويزاده با خوراكي هاي محلي اش، كه در انتهاي خيايان استقلال قرار دارد، تناول كنيد.

قايق سواري بسفر

قايق سواري بسفر، حمام جاقالوغلو، موزه كاريه، موزه هنرهاي تركي و اسلامي را از ياد نبريد. شامي ماهي رستوران «باليكچي ساباهاتين» در بين سمساري هاي شهر و كوفته هاي خوشمزه رستوران تاريخي «اوستا سليم» در سلطان احمد را هم امتحاني بكنيد و از محوطه هتل آركاديا گردشي بزنيد و از شب هاي زيباي استانبول لذت ببريد.

بهترين زمان سفر با تور استانبول

بسياري از كساني كه قصد سفر با تور تركيه و تور استانبول را دارند دنبال اين هستند كه با تور ارزان استانبول مسافرت خود را شروع كنند. در حالي كه حساب روزهاي مسافرت خود را نمي كنند و انتظار دارند در همه روزهاي سال براي سفر به استانبول بتوانند تور ارزان استانبول تهيه كنند. در حال كه اصلا اينگونه نيست، تور ارزان استانبول در زمان هايي بهترين كارآيي را دارد كه در زمان مناسب انجام شود.

فصل هاي پاييز و زمستان كه توريست و گردشگر زيادي براي تور نيست بهترين زمان براي آژانس هاي مسافرتي است تا اقدام به برگزاري تور ارزان كنند. تور استانبول در زمان هاي تابستان و نوروز شاهد مسافران زيادي است كه براي ديدن امكان اين شهر و گردش و خريد راهي استانبول مي شوند و اين زمان براي آژانس ها به صرفه نيست كه تور ارزان راه بيندازند. در فصل پاييز و به خصوص در ماه مهر مي توانيد تور ارزان استانبول را با قيمتي ارزان تر و كمتر از زمان هاي ديگر براي اقامت در هتل منطقه آكساراي و لاله لي داشته باشيد.

تور استانبول لحظه آخري

همچنين در استانبول منطقه هاي قديمي بسياري وجود دارد كه اگر اهل خيابان گردي باشيد ميتوانيد به اين محله هاي تاريخي مانند بشيكتاش و اورتاكوي رفته تا با فرهنگ اين كشور بيشتر آشنا شويد، همچنين در قسمت آسيايي استانبول كه منطقه اي آرام و غير توريستي است ميتوانيد برويد تا با زندگي آرام مردم در اين منطقه آشنا شويد و از غذاهاي بومي هم استفاده كنيد و لذت ببريد. البته ميتوانيد براي استفاده بهتر از سرمايه اي كه براي سفر به استانبول در نطر گرفتيد با استفاده از تور استانبول ارزان سفر خود را مديريت كنيد تا در اين شهر زيبا بيشتر خوش بگذرانيد.

تور استانبول لحظه آخري

شما براي تور استانبول لحظه آخري مي توانيد اقامت گاه هاي زيبايي را نيز پيدا كنيد. هتل هاي محله تكسيم استانبول خدمات خوبي را براي اقامت گردشگران ارائه مي دهند. هتل اينتركنتيننتال استانبول (InterContinental Istanbul) جزء هتل هايي است كه در مركز استانبول قرار گرفته و با ميدان تكسيم فاصله چنداني ندارد. مي توانيد پنج دقيقه اي خودتان را به متروي تكسيم برسانيد. اين هتل زيبا و لوكس اتاق هاي مجهزي دارد كه داراي خدمات رفاهي مختلفي است. تهويه هواي مطبوع، تلويزيون و حمام با سنگفرش مرمر بيشترين جلوه را در اتاق هاي اين هتل پنج ستاره دارند.

از برخي از اتاق هاي اين هتل مي تواند به تنگه بسفر و ميدان تكسيم ديد خوبي داشته باشيد. در اين هتل رستوراني با المان هاي جهاني نيز وجود دارد كه با منوهاي بين المللي و نماهاي زيبا از بسفر پذيراي گردشگران تور استانبول  است. در اين هتل خدمات تفريحي زيادي را مي توانيد پيدا كنيد يكي از آنها خدماتي است كه از بابت استخر به توريست ها ارائه مي شود، استخر روباز و آب گرم با حمام هاي بخار تركي و سوناي سوئدي و سالن ماساژ همه براي آسايش و تفريح شما مهيا هستند. اين هتل تا قصر زيباي دولما باغچه، برج گالاتا و مركز خريد جواهر استانبول فاصله ۳ كيلومتري دارد.

هتل هاي لوكس ۴ و ۵ ستاره استانبول

يكي ديگر از هتل هاي لوكس و زيباي محله تكسيم، هتل راديسون بلو استانبول (Radisson Blu Hotel Pera) است كه به خيابان استقلال و رستوران ها و گالري هاي آن نزديك ترين هتل است. از هتل مي توانيد خودتان را پنج دقيقه اي به متروي تونل اسكوئر برسانيد و از باغ زيباي دولما باغچه ، مسجد سلطانيه و برج گالاتا ديدن كنيد. همه اتاق هاي راديسون بو پرا نيز به گاوصندوق ديجيتال، اينترنت واي فاي، هواي مطبوع، قهوه و چاي ساز، تي وي و حمام مجهز شده تا شما با اعصاب و خيالي راحت از تراس اتاق تان به تماشاي مناظر زيباي استانبول بنشينيد و نهايت لذت را از اطراف خودتان ببريد. غذاي صبحگاهي و شامگاهي اين هتل فوق العاده است. استخر، حمام تركي، سونا و جكوزي هم به راه است تا گردشگران لحظه هاي شيريني را در آنجا سپري كنند.

تور ارزان استانبول لحظه آخري

همچنين تور استانبول لحظه آخري لي تور را از دست ندهيد كه بسيار مقرون به صرفه است، استانبول را هم ميتوان با خوراكي ها و غذا ها البته با شيريني هاي بسيار خوشمزه هم معرفي كرد و از ميان اينها ميتوان به غذاهايي مانند دلمه، كومپير، دونركباب و لوكوم هاي بسيار شيرين و نرم كه به عنوان دسر استفاده ميشود اشاره كرد.

هتل گزي بسفروس استانبول (Gezi Hotel Bosphorus) هتلي است با اتاق هاي كفپوش چوبي در ميدان تكسيم كه چشم اندازهاي آن به بسفر و باغ هاي زيبا باز مي شود. اگر در اين هتل اقامت كنيد براي رفتن به خيابان استقلال راه چنداني را طي نخواهيد كرد. پنج دقيقه اي هم مي توانيد به متروي تكسيم برسيد و سوار مترو شده و خودتان را به كاخ دولما و مسجد سلطانيه و برج گالاتاي برسانيد. در اين هتل بين المللي نيز همانند ساير هتل هاي لوكس، امكانات تفريحي زيادي وجود دارد كه استخر، حمام تركي، سونا و جكوزي و البته سالن هاي ورزشي منتظر شما هستند.

منطقه اوراسيايي استانبول

اگر بخواهيد در قسمت اروپايي استانبول اقامت كنيد و به تنگه بسفر نزديك تر باشيد مي توانيد در هتل هيلتون بسفروس استانبول (Hilton Istanbul Bosphorus) مستقر شويد و از اتاق هاي زيباي آن با رنگ بندي هاي روشن و نشيمن مخصوص هر اتاق و تراسي كه رو به تنگه بسفروس باز مي شود نهايت لذت را ببريد. پرده هاي كلفتي كه بر روي پنجره هاي بزرگ ضدصداي اين اتاق ها كشيده شده اند فضايي تاريك و خاص را براي شما پديد مي آورند كه در كنار حمام مرمر مي توانند خستگي هاي شما را از استانبول گردي مفرح از تن و جان تان بيرون كنند.

اين هتل از بابت خوراكي ها نيز كم نگذاشته و دو رستوران فوق العاده دارد كه يكي غذاهاي چيني و ديگري غذاهاي بيروتي سرو مي كند و غذاهاي صبحگاهي مفصلي نيز دارند. سالن هاي ورزشي اين هتل با امكانات ورزشي ايروبيك، استخر و حمام تركي به صورت شبانه روزي در خدمت شماست. همينطور در ۱۵ دقيقه مي توانيد خودتان را به متروي تكسيم برسانيد و به اياصوفيه و مسجد آبي و توپكايي برويد و لذت استانبول گردي خودتان را به نهايت برسانيد.

آفر تور استانبول

تور ارزان استانبول لحظه آخري لي تور را حتما تجربه كنيد كه با بهترين امكانات براي شما عزيزان قابل ارائه است، در استانبول به سادگي ميتوانيد تفريح كنيد و تمام شهر را با «ترامواها» بالا و پايين كنيد و به رستوران هاي شهر برويد و غذاهاي تركي بسيار خوشمزه و در كنار آن شيريني هاي محلي «بسفر» هم ميل كنيد. براي آگاهي از آفرهاي لحظه اي مانند آفر تور استانبول به سادگي ميتوانيد با مراجعه به سايت لي تور از آفرهاي لحظه اي لي تور استفاده كرده و تورهاي مورد نظر خود را براي بهترين ماه هاي سال رزرو كنيد تا از تجربه سفر به استانبول زيباي تركيه لذت ببريد.

تور استانبول ارزان و لحظه آخري و تور استانبول را در آفر هاي لي تور ببينيد، همچنين تور ارزان استانبول از تبريز با قيمت مناسب را ببينيد.

هتل ديوان تكسيم استانبول (Divan Istanbul) در ناحيه شيشلي استانبول واقع شده، ناحيه اي كه همه هتل هاي لوكس و دست اول استانبول در آنجا هستند. اين هتل تا متروي شيشلي ده دقيقه اي فاصله دارد و از آنجا به راحتي مي توانيد به قصر دلما باغچه و بسفر برويد. هتل ديوان يكي از هتل هاي موردعلاقه تجار است چون در آن اتاق هاي كنفرانس و امكانات كاري خوبي لحاظ شده كه براي سفرهاي تجاري اين دسته از مسافران مناسب است. همه اتاق هاي اين هتل داراي دستگاه تهويه، تي وي، بار كوچك و چاي و قهوه ساز است و خستگي يك روز كاري و تفريحي را مي توانيد با آنها و ساير امكانات تفريحي و ورزشي كه در هتل وجود دارد (از جمله استخر، حمام تركي و انواع سالن هاي ورزشي)، به در كنيد.

يكي ديگر از هتل هايي كه در شيشلي واقع شده و به ميدان تكسيم نيز نزديك است، هتل ريتز كارلتون استانبول (The Ritz-Carlton) است. دورنمايي از تنگه بسفر و شهر زيباي استانبول را مي توانيد از اتاق هاي آن به نظاره بنشينيد و از شلوغي ميدان تكسيم به دور باشيد، درست است كه صدايي از هياهو و جنب و جوش تكسيم در اين هتل شنيده نمي شود ولي با آن چندان فاصله اي نيز ندارد و به راحتي و پياده مي توانيد خودتان را به تكسيم برسانيد. فاصله هتل تا مترو تكسيم هم كمتر از ده دقيقه است. اين هتل زيبا و لوكس داراي سالن بيليارد، استخر، اسپا و حمام تركي است كه مي توانند محلي براي آسايش شما باشند. بقيه امكاناتي كه بايد يك هتل درجه يك داشته باشد را مي توانيد در هتل ريتز كارلتون پيدا كنيد و لحظه هاي نابي را در استانبول سپري كنيد. براي رفتن استانبول همين الان بليط هواپيما استانبول را مي توانيد به ريال خريداري كنيد.

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۶:۰۵:۵۲ ] [ مهان ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
قالب وبلاگ
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 87
دیروز : 15
افراد آنلاین : 1
همه : 7109
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب