رزرو بليط قطار سبز
خريد بليط قطار

آيا پرواز با هواپيما براي نوزاد خطرناك است يا خير؟ اين سوالي است كه والدين هنگام سفر با هواپيما از خود مي پرسند و ممكن است نگران آن باشند. هواپيما جذابيت هاي زيادي دارد اما ممكن است خطراتي را نيز به دنبال داشته باشد اين مطلب به شما كمك مي كند تا خطرات هواپيما براي نوزاد را بدانيد وسپس خود را براي سفر آماده نماييد.

 برخي از خطراتي كه نوزاد را تهديد مي كند به شرح زير است :

گوش هاي نوزاد

تغيير فشار جو در هواپيما  سبب مي شود كه به گوش فشار وارد شود  و سبب گوش درد نوزاد گردد از اين رو بهتر است كودك شيشه شير و يا پستانك را بمكد تا فشار بر گوش او كنترل شود. اين موضوع ممكن است گاهي براي كودك خطرناك باشد و از اين رو والدين بايد جدا مراقب فرزند خود باشند تا خطري متوجه نوزاد نباشد.

تنفس نوزاد

در طول سفر فشار كابين از فشار زمين كمتر است و البته براي كودكاني كه تنفس آنها مشكلي ندارد ايجاد درد سر نمي كند اما براي كودكي كه نارس است و يا مشكل ريوي دارد سفر بايد تا يك سالگي به تعويق بيفتد و يا از اسپري كمكي  استفاده شود.

وسايل ضروري

 براي اين كه اثرات خطر هواپيما بر روي نوزاد را كم كنيد وسايل ضروري مانند پتو پستانك و… را در اختيار داشته باشيد تا در مواقع ضروري ازآن  استفاده كنيد و خطرات هواپيما را كاهش دهيد.

غذاي نوزاد

در صورتي كه كودك شما غذاي كمكي مصرف مي كند غذاي او را همراه ببريد شير خشك ، شير دوشيده و آب ميوه منعي ندارد و شما مي توانيد آنر ا  همراه خود ببريد .

قبل از سفر با هواپيما تحقيق كنيد كه آيا بليط ارزان هواپيما براي سفر موجود است يا خير؟ چرا كه بليط هواپيما هاي مختلفي براي پروازهاي خارجي و داخلي وجود دارد و شما مي توانيد با اندكي هوشمندي بليط ارزان هواپيما بخريد.

به خاطر داشته باشيد كه هواپيما محل تجمع انواع  ميكروب هاست از اين رو سعي كنيد كمتر به اطراف خود دست بزنيد چرا كه آلودگي دستان شما سبب مي شود كه نوزاد شما هم بيمار شود.

براي اين كه خطر هواپيما را براي كودكتان كم كنيد سعي كنيد داروهاي ضروري او را همراه داشته باشيد و فراموش نكنيد. توصيه مي كنيم قبل از سفر دارو را روي  نوزاد امتحان كنيد تا از اثرات آن مطلع شويد. اطمينان داشته باشيد كه اگر همه موارد ايمني و ضروري را با دقت رعايت كنيد هواپيما براي نوزاد كم خطر است و در غير اين صورت ممكن است عوارض جبران ناپذيري به كودك شما تحميل كند.

بليط هواپيما ارزان

بليط هواپيما لحظه آخري

خريد آنلاين بليط هواپيما

خريد بليط هواپيما ارزان

خريد اينترنتي بليط هواپيما

بليط اينترنتي هواپيما

بليط هواپيما آنلاين

خريد اينترنتي بليط

قيمت بليط هواپيما خارجي

خريد بليط هواپيما خارجي

بليط خارجي هواپيما

بليط هواپيما خارجي ارزان

فروش بليط 

فروش بليط هواپيما

فروش آنلاين بليط هواپيما

خريد اينترنتي بليط خارجي

خريد اينترنتي بليط

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۴۲:۰۳ ] [ مهان ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
قالب وبلاگ
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 10
دیروز : 15
افراد آنلاین : 1
همه : 7032
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب